Menu

The Spa

Dopřejte si odpočinek, péči a uvolnění pro svaly v The SPA by Nailounge.

Nabízené služby

Masáže

V salonech THE SPA by Nailounge nabízíme širokou škálu masáží, od klasické olejové přes thajskou či masáž lávovými kameny. Je jen na Vás jakou si vyberete. Pokud máte unavené nohy z práce, či Vás trápí bolest hlavy, můžete si vybrat masáž právě té jedné oblasti.

01

Lash lifting

Jedná se o unikátní metodu natočení, optického prodloužení a zvýraznění Vašich řas. Lash Lifting je velice šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy budou tímto krokem krásně natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.

02

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření na míru, dle potřeb a stavu pleti. Našim cílem v této oblasti je poskytnout zákazníkovi profesionální péči a tím dosáhnout zdravé, zářivé a pevné pleti. Po ošetření Vám naše kosmetoložka také poradí tipy a rady na následnou domácí péči.

03

Pernamentní makeup (PMU)

Jedná se o dočasné pigmentace kůže, při které se organické nebo minerální pigmenty zatetují do kůže, pomocí tetovacího přístroje s použitím tetovací jehly nebo ručně s použitím mikročepelek. PMU nabízíme v různých stylech, a to na obočí (vláskování či stínování), rtů nebo očních linek s velkou škálou výběru vhodného odstínu. Díky PMU budete upravená 24h denně, 7 dní v týdnu.

04

Depilace

Dále nabízíme depilaci cukrovou pastou či teplým voskem. Při depilaci teplým voskem dojde k odstranění chloupků i s kořínkem, a tím k minimalizaci zarůstání chloupků. Po depilaci je pokožka jemná a hladká po dobu dvou týdnů.

05

Objednejte se ještě dnes a vychutnejte si naši špičkovou péči

Dále služby jako v klasickém Nailounge

Manikúra

V našich studiích nabízíme službu manikúry s následným lakování, a to klasickým lakem nebo Shellacem od značky CND, který je vytvrzen v UV Lampě, tím se zpevní Váš přírodní nehet. Výhodou Shellac je dlouhá výdrž, která se odhaduje až na 14 dní. Následné odstranění Shellacu není nijak náročné a je šetrné k Vašim přírodním nehtům.

01

Pedikúra

Pedikúra pro nás neznamená pouze estetickou úpravu nehtů na nohou gelem či Shellacem. Naším cílem při pedikúře je dosáhnout co nejlepších výsledků, které pro naše zákazníky znamenají zlepšení zdravotního stavu chodidel. Při pedikúře u nás můžete očekávat tyto kroky, změkčení a následné odstranění ztvrdlé kůže, odstranění přebytečné kůžicky u lůžka nehtů, zkrácení a pilování nehtů, a na závěr masáž chodidel aromatickým krémem pro uvolnění napjatých svalů. Pedikúru nabízíme klasickou a nebo medicinální při které jsou používány speciální přípravky na pedikúru od značky Footlogix.

02

Modelace umělých nehtů

U modelace si v našich studií můžete vybrat ze dvou variant, a to buď modelaci umělých nehtů UV/LED gelem či akrylem. Nehty lze do požadované délky prodloužit, vytvarovat, změnit vzhled či povrch nehtů.

03

Prodlužování řas

V oblasti prodlužování řas u nás působí kvalifikovaní odborníci, kteří se neustále vzdělávají a přinášejí ty nejnovější trendy v této oblasti. Kvalita řas a lepidel je pro nás na prvním místě. Na základě preferencí zákazníka můžeme vytvořit jak jemný efekt prodloužených a zahuštěných řas, který perfektně doplní každodenní look, tak i výrazný a intenzivní efekt, který zajistí Vašim očím pozornost na první pohled.

04

Vyberte si pobočku a zarezervujte si svůj termín

The SPA by Nailounge Centrum Chodov

The SPA by Nailounge Letňany

The SPA by Nailounge Letňany 2