Menu

Nailounge

Nehtové studio Nailounge poskytuje profesionální péči v oblasti manikúry a pedikúry.

Nabízené služby

Manikúra

V našich studiích nabízíme službu manikúry s následným lakování, a to klasickým lakem nebo Shellacem od značky CND, který je vytvrzen v UV Lampě, tím se zpevní Váš přírodní nehet. Výhodou Shellac je dlouhá výdrž, která se odhaduje až na 14 dní. Následné odstranění Shellacu není nijak náročné a je šetrné k Vašim přírodním nehtům.

01

Pedikúra

Pedikúra pro nás neznamená pouze estetickou úpravu nehtů na nohou gelem či Shellacem. Naším cílem při pedikúře je dosáhnout co nejlepších výsledků, které pro naše zákazníky znamenají zlepšení zdravotního stavu chodidel. Při pedikúře u nás můžete očekávat tyto kroky, změkčení a následné odstranění ztvrdlé kůže, odstranění přebytečné kůžicky u lůžka nehtů, zkrácení a pilování nehtů, a na závěr masáž chodidel aromatickým krémem pro uvolnění napjatých svalů. Pedikúru nabízíme klasickou a nebo medicinální při které jsou používány speciální přípravky na pedikúru od značky Footlogix.

02

Modelace umělých nehtů

U modelace si v našich studií můžete vybrat ze dvou variant, a to buď modelaci umělých nehtů UV/LED gelem či akrylem. Nehty lze do požadované délky prodloužit, vytvarovat, změnit vzhled či povrch nehtů.

03

Prodlužování řas

V oblasti prodlužování řas u nás působí kvalifikovaní odborníci, kteří se neustále vzdělávají a přinášejí ty nejnovější trendy v této oblasti. Kvalita řas a lepidel je pro nás na prvním místě. Na základě preferencí zákazníka můžeme vytvořit jak jemný efekt prodloužených a zahuštěných řas, který perfektně doplní každodenní look, tak i výrazný a intenzivní efekt, který zajistí Vašim očím pozornost na první pohled.

04

Objednejte se ještě dnes a vychutnejte si naši špičkovou péči

Vyberte si pobočku a zarezervujte si svůj termín

Nailounge Centrum Černý Most

Nailounge Metropole Zličín 1

Nailounge Metropole Zličín 2

Nailounge OC Quadrio

Nailounge Vaňkovka Brno

Nailounge Olympia Brno

IGY České Budějovice 1

IGY České Budějovice 2

Nailounge Aupark Hradec Králové

Nailounge Central Kladno

Central Most

OC Olympia Olomouc

Aupark Bratislava